16.2 C
Kherson
Неділя, 1 Жовтня, 2023

Останні новини

Передвиборча програма кандидата в депутати Білозерської ОТГ Олександра Василенка

 Білозерка.info

 

Шановні жителі округу №14

(смт.Білозерка вул. Степова, вул. І. Франка, вул. Молодіжна, пров. Лікарняний )

Всі ми звикли до того, що вибори в Україні проходять дуже часто. Президентські, парламентські, позачергові, місцеві… Агітація, обіцянки, підкуп виборців, подарунки, гречка…
Сам передвиборчий процес вже став буденністю — знову ми бачимо усміхнені обличчя кандидатів, слухаємо та читаємо їх передвиборчі обіцянки та незмінні популістичні гасла. Кандидати не гребують за час передвиборчих перегонів зробити більше, ніж за весь час перебування у владі, дуже часто наздоганяючи передвиборчі обіцянки попередніх виборів, а прийшовши до влади — забувають про обіцяне або зовсім зникають, залишаючи людей з проблемами як мінімум до наступної передвиборчої програми. Всі ці дії є нічим іншим, як лицемірством та цинічною брехнею. І, на жаль, чим більше брехні, тим охочіше в неї повірять. Брехня, яка підриває віру людей у краще майбутнє та сам сенс свого голосування на чергових виборах.

Саме в противагу цьому я, Василенко Олександр Віталійович, цілком свідомо та виважено вирішив йти на вибори кандидатом в депутати від округу №14.

Я народився 20 вересня 1991 року та живу в смт. Блозерці і добре знаю проблеми рідного села.

Після 11 років навчання в Білозерській ЗОШ №2 в 2008 році вступив до Херсонського державного університету на факультет «Фізики, математики та інформатики», який  закінчив у 2013 році. Після закінчення університету працюю вчителем фізики та інформатики Білозерської багатопрофільної гімназії ім. О .Я. Печерського.

Йдучи на вибори, я вирішив відійти від написання передвиборчої програми в її класичному розумінні. Бо цей документ є лише деяким банальним озвученням загальних проблем, або ж зовсім простим виразом популізму для залучення більшої кількості голосів в день виборів. До того ж, зміст даного документу носить лише рекомендаційний характер і частіше всього про передвиборчу програму кандидата люди забувають, а сам колишній кандидат про неї воліє не згадувати.

Сільська рада повинна чути думки її жителів та своєчасно на них реагувати. Бо саме люди нашого села, як ніхто краще знають проблеми, з якими стикаються щодня.

В приміщенні сільської ради повинна бути поштова скринька, де кожний житель може подати звернення. Новини, основні заходи, робота сільської ради та всіх підпорядкованих підприємств і підрозділів будуть викладені на сайті та в періодичній газеті.

Я йду на вибори, молодий, енергійний, сповнений надії в гарне майбутнє для наших дітей, без підтримки жодної політичної партії чи будь-яких спонсорів, які після виборів обов’язково вимагають повернення “дивідендів”. Зі своєї сторони, я не вкладаю жодних коштів у свою передвиборчу програму. Бо безглуздо очікувати чесність та порядність від кандидата, який витрачає великі кошти на красиві передвиборчі буклети, подарунки та підкуп виборців.

Йду на вибори з чистим серцем, відкритою душею та розумінням великої відповідальності перед громадою.

З повагою, Олександр Василенко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info