28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Передвиборча програма кандидата у депутати Станіславської ОТГ Чечіної Альони Миколаївни

 Білозерка.info

Передвиборча програма кандидата у депутати Станіславської ОТГ ЧЕЧІНОЇ АЛЬОНИ МИКОЛАЇВНИ

Округ №19 (с. Широка Балка вул. Центральна, Комунарів, пров. Миру)

Я, Чечіна Альона Миколаївна, народилася 13 жовтня 1974 року в селі Широка Балка, Білозерського району, Херсонської області. Українка. Громадянка України.

З вересня 1980 року до липня 1991 року навчалась у Широкобалківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де здобула загальну середню освіту. З 1 вересня 1991 року до червня 1992 року навчалась в Херсонському професійному училищі, де отримала диплом за спеціальністю «Продавець продовольчих товарів з умінням працювати декоратором».

З 5 травня 1992року по лютий 1993 року працювала продавцем III категорії у Станіславському СПО. 3 15 березня 1993 року пішла працювати робочою на к/цех, колгоспу “Комунар”. 29 червня 1993 року переведена на посаду майстра к/ цеха. 23 лютого 2001 року звільнена за власним бажанням по догляду за дітьми до 6 річного віку. 11 травня 2004 року пішла працювати в Широкобалківській ясла-садок на посаду машиніста по пранню білизни. З 3 травня 2007 року переведена на посаду вихователя. Працюючи в садочку на посаді вихователя в 2008 році поступила в ХДУ на заочну форму навчання і провчилася до 2013 року. За 5 років навчання здобула диплом бакалавра та магістра за спеціальністю ” Вчитель початкових класів”. На цей час продовжую працювати на посаді вихователя з дітьми 3 року життя в Широкобалківському ясла-садку.

В шлюбі 23 роки з Чечіним Сергійом Васильовичем (12.08.1973 р.н), який працює у фермерському господарстві “Агата” в с.Станіслав.

Діти: Чечін Роман Сергійович (23.09.94 р.н) неодружений, працює у ФГ «Агата», Чечін Олексій Сергійович (1.05.99р.н) студент ХДАУ, Чечін Максим Сергійович (25.06.00 р. н) студент Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу, Чечін Дмитро Сергійович (28.07.01 р. н) учень Широкобалківської ЗОШ.

До цього часу жила і на цей час живу з сім’єю за адресою: с. Широка Балка, в. Центральна, буд. 11

Шановна громадо із округу №19 та громада села!

Я не буду апелювати голослівними фразами, не буду Вам обіцяти золоті гори і не буду в чомусь переконувати. Я повністю покладаюся на Вашу розсудливість, на Вашу підтримку. Я не буду давати Вам нереальних обіцянок, щоб сподобатися вам сьогодні, і забути про них завтра.

ДЕПУТАТ МІСЦЕВОЇ РАДИ – ПРЕДСТАВНИК ІНТЕРЕСІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ВИБОРЦІВ СВОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ

Тому я – прихильниця ефективних планів і конкретних дій. У виборчому окрузі №19 (с.Широка Балка вул.Центральна, вул. Комунарів, пров. Мира) буду вести роботу відповідно Закону України та обов’язків депутата місцевої ради.

ЗОБОВ’ЯЗУЮСЬ:

1) підтримувати зв’язок з виборцями, відповідною територіальною громадою, трудовими колективами і громадськими організаціями, а також колективами інших підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності, органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, розташованими на відповідній території;

2) не рідше одного разу на півріччя інформувати виборців про роботу місцевої ради та її органів, про виконання планів і програм економічного і соціального розвитку, інших місцевих програм, місцевого бюджету, рішень ради і доручень виборців;

3) брати участь у громадських слуханнях з питань, що стосуються виборчого округу, в організації виконання рішень ради та її органів, доручень виборців, у масових заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування на території громади або виборчого округу;

4) вивчати громадську думку; вивчати потреби територіальної громади, інформувати про них раду та її органи, брати безпосередню участь у їх вирішенні;

5) визначити і оприлюднити дні, години та місце прийому виборців, інших громадян; вести регулярний, не рідше одного разу на місяць, прийом виборців, розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення.

Бути депутатом це – не над людьми, а поряд з ними. І лише наша спільна, плідна праця, принесе результати.

З повагою,

Чечіна Альона

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info