28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Передвиборча програма кандидата на посаду голови Станіславської ОТГ Самойленка Івана Дмитровича

 Білозерка.info

Я, Самойленко Іван Дмитрович, народився 26 жовтня 1970 року в селі Станіслав, Білозерського району.

З 1976 по 1987 рік навчався у Станіславській школі. Після навчання вступив до Херсонського ПТУ-8. У 1989 році закінчив навчання здобувши кваліфікацію «Регулювальник радіо-електронної апаратури і приладів ІV розряду». У березні 1989 року розпочав робочий шлях на посаді керівника радіоспортивних гуртків Білозерської районної станції юних техніків у Широкобалківській школі. 1991 року одружився.

Дружина Самойленко Ксенія Миколаївна 08.03.1974 р.н., домогосподарка.

Донька Гусак Світлана Іванівна 23.08.1990 р.н., у декретній відпустці по догляду за дитиною.

Син Самойленко Юрій Іванович 10.12.1997 р.н., навчається у Херсонському ВПТУ-2.

Маю одного онука.

У 2007 році закінчив магістратуру Херсонського державного університету за фахом – викладач професійного навчання.

2007 вперше, 2010 вдруге, 2015 втретє обирався Широкобалківським сільським головою, де працюю на даний час більше 10 років.

Партійність: Безпартійний. Громадянин України.

Місце проживання: село Станіслав, провулок Річний 8. Телефон 0508788982.

Передвиборча програма кандидата на посаду сільського голови

В разі обрання на посаду голови Станіславської  об’єднаної територіальної громади (до якої входять села Станіслав, Софіївка і Широка Балка) продовжу роботу із впровадження передвиборчої програми перед об’єднаною територіальною громадою. Завдяки новообраним депутатам сільської ради, членами виконавчого комітету будуть прийматись рішення, які дадуть змогу вирішити багато питань та проблемних ситуацій жителів громади, що призведе до нормального повноцінного життя громадян.

  • Гарантую до Вас повагу, чемність і відкритість у співпраці.
  • Керівні посади займатимуть жителі громади.
  • Гарантую безоплатну торгівлю на базарі Станіславa і Широкої Балки.
  • Гарантую безкоштовну видачу довідок різного характеру.

Об’єднане комунальне підприємство. Першочерговою найважливішою проблемою буде щоденна робота об’єднаного комунального підприємства. Забезпечу питною водою населення, школи, дитячі садки, медицину, кладовища і парки відпочинку для молоді. Гарантую щоденний контроль за фінансово-господарською діяльністю, не дам збанкротувати комунгоспу. Підприємство завжди буде підпорядковане громаді, надаватиму йому фінансову підтримку із бюджету сільської ради на електроенергію та придбання нових насосів та обладнання. Для громади придбаю новий трактор МТЗ-92 із допоміжним обладнанням: причеп для централізованого вивозу сміття із території ОТГ та мотокосілку для знищення бур’янів по балкам, по сільським вулицям та вздовж автодороги, а також навісний ніж для вирівнювання доріг і балок, для ліквідації сміттєзвалищ, для розгортання снігових заметів в селах по території ОТГ та по автодорозі.

Село Софіївка. Переобладнаю колишній корпус школи у спортивний зал для молоді села. Встановлю вуличне освітлення на вулицях, де воно відсутнє. Грунтові дороги засиплю щебенем та проведу капітальний ремонт доріг з асфальтовим покриттям. Забезпечу теплом сільський клуб.

Село Широка Балка. Проведу реконструкцію і капітальний ремонт системи опалення у великому корпусі школи з перекриттям даху у двох корпусах школи. Перекрию дах у дитячому садку та Будинку культури. Завершу реконструкцію другого корпусу дитячого садка, відкрию додаткових три групи для дітей. Забезпечу школу окремим автономним безперебійним водозабезпеченням. Проведу засипання вулиць щебенем, проведу ямковий та капітальний ремонт вулиць із асфальтовим покриттям. Встановлю вуличне освітлення на вулицях, де воно відсутнє.

Село Станіслав. Перекрию дах школи, Будинку культури і спортивного залу. Проведу капітальний ремонт приміщення старого корпусу школи для облаштування та створення місцевого центру позашкільної освіти. Проведу вуличне освітлення на всіх вулицях села, де освітлення відсутнє. Проведу ямковий та капітальний ремонт асфальтованих доріг. Виконаю засипання щебенем грунтових доріг без покриття. Спуск до території рибколгоспу очистю від бур’янів, дерези та іншого сміття вздовж дороги. Проведу переговори із власниками будівель щодо викупу у власність громади об’єктів для розташування виробничих комплексів та додаткових площ для впровадження вітрильного спорту та розвитку підприємства по наданню різних послуг населенню. Очищу прибережну територію від комишу і зроблю сільський пляж на косі. Відміню договір оренди земельної ділянки колишньої території «Барвінку» та залучу інвестора для будівництва пансіонату – бази відпочинку. Залучу інвесторів у громаду.

Програма підтримки роботи дитячих садків. Діти у дитячих садках постійно виховуватимуться у теплі. В ясла-садок закуповуватиметься достатня кількість продуктів харчування дітей у весняно-літній та осінньо-зимовий період. Дитячі садки фінансуватимуться в повному обсязі. Гарантую окреме автономне водозабезпечення Станіславському ясла-садку.

Підтримка культури, клубів і бібліотек. Будинки культури будуть центром культурного розвитку громади. Систематично проводитимуться різноманітні свята, тематичні вечори, вечори відпочинку. Особливу увагу приділятиму святам День Молоді, Івана Купала, День рибалки, День Незалежності в стилі народного гуляння. У будинку культури для проведення занять з танців додатково відремонтую кімнати, встановлю євровікна. Будинки культури забезпечуватиму автономним теплом, купимо нову апаратуру, технічні засоби і обладнання. Працівників бібліотек забезпечуватиму теплом. Читачі із бібліотекарями прийматимуть активну участь у громадському житті громади. Музична школа працюватиме у тісній співпраці із всіма установами. Впроваджу місцевий духовий оркестр і оркестр на траурні заходи придбавши комплект духових інструментів. Відродимо у будинку культури молодіжний духовий оркестр. Для молоді Станіславу відновлю роботу літньої танцювальної площадки, де також будуть проходити різні святкові заходи і безкоштовна дискотека.

Програма підтримки сільської молоді. Гарантую продовження кредитування, придбання житлових будинків на селі, проведення реконструкції будинків і їх утеплення, газифікацію будинків, придбання ВРХ-корів, розвиток приватного сільського господарства. Придбання сільгосптехніки (мінітракторів). Гарантую співфінансування протягом всього часу роботи.

Програма підтримки спорту. Тренера спортивних клубів працюватимуть за фінансової підтримки об’єднаної територіальної громади. Спортивні команди прийматимуть активну участь у змаганнях по футболу. ОТГ фінансуватиме виплати на поїздки спортсменів на змагання і харчування. Гарантую придбання спортивного одягу, м’ячів та спортивного обладнання.

Програма підтримки вуличного освітлення. Наші села є одними із перших, де освітлюється 70 % території, додатково буде проведено ремонт та встановлення освітлення на тих вулицях де освітлення повністю відсутнє. Буде постійно фінансуватися із бюджету одиниця електрика для ОТГ.

Програма підтримки благоустрою населених пунктів. Виконаю ремонт асфальтових доріг, грейдерування доріг. Постійно проводитимуться прибирання центральної частини сіл, базару, узбіч доріг, кладовищ, балок і вулиць. Засуджені штрафники будуть працювати на кладовищах і в центральній частині села. Забезпечу благоустрій сіл у доброму стані. Наведу порядок в центрі Станіслава у центральному парку для відпочинку молоді.

ОТГ і старостати. Станіславська сільська рада, Широкобалківський і Софіївський старостати працюватимуть у звичному режимі. Гарантую постійно проводити виїзні прийоми громадян, надавати консультації та роз’яснення. В селі Широка Балка і Софіївка працюватимуть старости.

Програма підтримки пунктів охорони правопорядку. На території ОТГ постійно працюватиме дільничний інспектор поліції разом з помічниками, які постійно щодня контролюватимуть правопорядок у населених пунктах.

Програма підтримки допомоги на лікування. Гарантую постійну допомогу на лікування жителям громади для придбання ліків, проведення операцій та онкологічних захворювань. Гарантую збільшену фінансову допомогу малолітнім дітям на лікування протягом всього часу роботи.

Програма роботи лікарні, ФАП, ФП. На базі Станіславської лікарні працюватиме первинна і вторинна медицина. Лікарню забезпечу койко-ліжками, теплом і харчуванням. Гарантую постійний прийом громадян лікарями. Діти знаходитимуться під постійним наглядом лікарів і фельдшерів. Аптеки будуть наповнені різним асортиментом ліків за пільговими державними закупівельними цінами і надаватися за рецептом.

Працівники сільської ради співпрацюватимуть зі школою, дитячим садком, медичними працівниками щодо виявлення бездоглядності дітей. Діти, батьки яких не виконують батьківських обов’язків, або опинилися в складних життєвих обставинах будуть влаштовані до спец закладів або під опіку. Гарантую постійний контроль за трудними сім’ями із дітьми.

Земля. Фермерські господарства, товаровиробники, одноосібники. Гарантую підтримку та співпрацю із виробниками продукції і їхній захист від несправедливої конкуренції. Розподіл землі проводитиметься комісією, до складу якої входитимуть керівники господарств і одноосібники. Надам землю учасникам АТО, жителям громади. Постійно надаватиму жителям ОТГ землю для будівництва житлових будинків і ведення ОСГ. Сприятиму розвитку малого і середнього бізнесу, розроблю комплекс заходів щодо фінансової підтримки бізнесу, який буде заснований сільською радою із обслуговування населення різними послугами та товарами.

Контроль за фінансами. Завдяки виваженому контролю бюджет Станіславської об’єднаної територіальної громади буде позитивним і достатнім, прозорим і доступним для ознайомлення. Кошти ОТГ будуть спрямовані на вирішення поточних проблем об’єднаної громади.

Гарантую пільговий проїзд пенсіонерам, учасникам АТО і Афганцям, інвалідам і категорійним дітям ОТГ окремими щоденними автобусними рейсами Станіслав – Херсон – Станіслав (Софіївка, Широка Балка).

Виборча дільниця працює з 08:00 до 20:00.  При собі мати паспорт.

Я, Самойленко Іван Дмитрович, завчасно вдячний Вам за підтримку моєї кандидатури на посаду голови Станіславської  об’єднаної територіальної громади (до якої входять села Станіслав, Софіївка і Широка Балка).

 Прошу Вашої підтримки на виборах 29 жовтня (неділя).

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info