13 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Передвиборча програма кандидата на посаду голови Станіславської ОТГ Федора Волошина

Шановна громада!

Звертаюся до вас, адже як і ви вже втомився слухати обіцянки, спостерігати за несправедливістю та беззаконням, які відбуваються навколо. Можливість все змінити є завжди, і впевнений, що саме зараз ця можливість для нас з вами настала! Саме тому я вирішив йти на вибори голови ОТГ, розуміючи всю відповідальність перед громадою, та всім серцем бажаючи змін на краще…

Передвиборча програма

 1.Створити «Робочу групу», до складу якої увійдуть: голова ОТГ, староста, депутати, яких ви  оберете, а також  представники бізнесу та громадськості. «Робочій групі» необхідно буде  дізнатися, яким бачать своє село у майбутньому його мешканці, провести опитування мешканців. Після опитування визначити ключові проблеми розвитку громади та розробити стратегічний план дій.

2.Провести ревізію виділених земельних ресурсів; створити електронний реєстр земельних ресурсів та комунальної власності громади; встановити прозору чергу на отримання земельної ділянки.

3.Призначити  на всі посади в сільській раді людей з освітою згідно займаної посади на конкурсній основі.

4. Забезпечити участь ОТГ в державних, обласних, міжнародних програмах та грантах, які перед усім забезпечуватимуть розвиток громади в цілому.

5.Активізувати роботу правоохоронних органів щодо профілактики алкоголізму, паління та наркоманії серед молоді.

6.Створити «Громадську поліцію»  для підтримання  порядку та запобіганню злочинності в наших селах.

7.Всебічно розвивати спорт, науку та культуру. Заохочувати та залучати до співпраці  активну , ініціативну та творчу молодь.

8.Працювати з оптимізмом, вірою в серці,честю та гідністю, любов’ю до Батьківщини .

 

Якщо ви мої однодумці, тоді ми з вами зможемо подолати всі труднощі та досягти своєї мети.

Приходьте на вибори! Майбутнє нашої країни творимо саме ми з вами зараз, тому не будьте байдужими!

Сподіваюсь на вашу довіру та підтримку!

Досить чекати, час діяти!

З повагою, Федір Волошин

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info