Передвиборча програма кандидата на посаду голови Білозерської ОТГ Чередник Антоніни Іванівни

You may also like...

6 коментарів

 1. Ірина сказав:

  Чередник ще не встигла попрацювати, а на всьому просторі інтернету я не знайшла жодного позитивного відгуку про неї. Здається, що керувати це не її….

 2. Микола сказав:

  Ее лично пропихивал земела, уроженец Т. Балки Гордеев. Так что там без вариантов было на выборах. И кто еще тут наивный думает, что ремонт дороги на Станислав – это такой жест доброй воли. Так совпало? Что прям перед выборами начали ремонт. И не через Томину ли дорожка проходит?)) А на Надеждовку “дорогу” нахрена делать) И че та пока сдвигов не видать в Белозерке. Из “достижений” пока: отключение уличного освещения ночью. Да и включают его вечером теперь НЕ НА ВСЕХ улицах. Воду отключают КАЖДЫЙ четверг. Я его теперь назвываю “чистый четверг в Белозерке”, ну и отсутствие питания в гимназии. МОЖЕТ конечно сельсовет там и не при чем.. Х.з. Но факт. А Антона Ивановича давно уже пора поганой метлой гнать.

 3. Наталія сказав:

  Що ви робите в Білозерській сільській раді????? Вертайтесь до себе в Томинобалківську сільску раду!!!!!! При нашому бувшому голові діти почальних класів мали сніданки, а у вас немає коштів???? Своїх дітей не можете прогодувати, чи не вистачає на бензин для харчування машини? Мій чоловік та син учасник АТО, я Вас згною якщо не виправити ситуацію !!!!!!!!

 4. Марянка сказав:

  Завжди можна знайти до чого причипитися. Можливо краще шукати шляхи вирішення разом, а не перекидувати проблему один на одного?

 5. Валєра сказав:

  Це прапор в с. Томина Балка – https://ibb.co/hXGMqm 21.10.2017
  А лiтом пiд час поливного сезону в кранi води майже немає, о 7й ранку доводится митись в тазіку!!!!
  Кожного року так.
  Дороги в Томиній Балці ніколи не ремонтувалися, половина вулиць – одне болото!
  А більшість “здобутків” – банальна допомога “спонсорів” від нової влади.

  Справи добрі робе, але рваний прапор – ганьба.
  Жовто-синій паркан – бридотний! Приберіть його та висадіть зелені кущі.

  • Володимир П. сказав:

   Легше за все закидувати кандидатів (та й органи влади) листами з вимогами про те що їм потрібно робити та як, вказувати на недоліки. А що саме Ви зробили для того, щоб Вам тут жилося краще, чи тільки Вашого інтузіазму вистачає на написання коментарів???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *