23.1 C
Kherson
Неділя, 21 Травня, 2023

Останні новини

Передостанній тур Білозерської футбольної ліги: Бригантина знову лідер!

 Білозерка.info

25 тур Білозерської футбольної ліги ознаменувався зміною лідера та ще більш напруженим турнірним становищем команд перед останнім туром.

Правдинський “Цареводар” сенсаційно переміг вдома лідера чемпіонату дніпровське “Гроно” з рахунком 3:2. Цим скористалась станіславська “Бригантина”, яка не залишила шансів широкобалківській “Атлантиці”. У підсумку 8:1 і “Бригантина” очолює турнірну таблицю, випереджаючи “Гроно” на 2 очки. Доля чемпіонства вирішиться в останньому турі, де “Гроно” прийматиме “Бригантину”. Дніпровців влаштує тільки перемога, а от станіславці будуть задоволені і нічиєю.

Томинчани перервали переможну серію надеждівського “Колосу”. Перемога “Темпу” з рахунком 3:2. Білозерська “Іскра” з хокейним рахунком перемогла на виїзді токарівське “Дніпро” 6:3. Щоб піднятися на 9 сходинку чемпіонату білозерчанам в останньому турі треба обов’язково перемогти “Цареводар” і сподіватись на втрату очок томинчанами.

Результативну нічию розписали між собою у Благодатному місцева “Комета” та велетенський “Дніпро” 3:3. Дар’ївське “Динамо” вдома зіграли внічию з микільським “Темпом” 1:1. Але скоріше за все “Темпу” буде присуджена технічна поразка 0:3, у зв’язку з участю в матчі не заявленого гравця.

28 жовтня 2018р., в неділю, відбудеться останній тур Білозерської футбольної ліги. Матчі розпочнуться об 11:00 год. Золотий матч “Гроно – Бригантина” відбудеться о 14:00 год. Запрошуємо вболівальників прийти на стадіони та підтримати свої команди.

БФЛ 25 ТУР
Комета 3:3 Дніпро В
Темп ТБ 3:2 Колос
Дніпро Т 3:6 Іскра
Цареводар 3:2 Гроно
Бригантина 8:1 Атлантика
Динамо 1:1 Темп М

 Білозерка.info

Джерело: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info