8.9 C
Kherson
Четвер, 29 Лютого, 2024

Останні новини

Передачу земель об’єднаним територіальним громадам планується завершити у жовтні цього року

На Херсонщині розпочато заходи з передачі державних земель сільськогосподарського призначення у комунальну власність. Зокрема, в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області проведені спільні наради з цього приводу з головами об’єднаних територіальних громад, підписано двосторонній Меморандум щодо взаємодії з питання передачі земельних ділянок сільгосппризначення державної власності у комунальну власність ОТГ.

Як пояснив представникам ОТГ області начальник Головного управління Держгеокадастру Ігор Шапран, відповідно до розпорядження КМУ першим кроком має бути клопотання (рішення сесії) про передачу земель. Щойно вони надійдуть до Головного управління, розпочнеться інвентаризація земль в межах об’єднаних територіальних громад. Землевпорядні роботи, необхідні для інвентаризації, здійснюватимуть фахівці Регіональної філії “Центру Державного земельного кадастру”.

“Наступними етапами цього складного процесу будуть формування земельних діялнок та їх реєстрація у кадастрі, і, власне, передача державних земель сільськогосподарського призначення у комунальну власність ОТГ за наказом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області”, – зазначив І.Шапран

Відповідно до затвердженого в Головному управлінні плану-графіка передачу земель об’єднаним територіальним громадам на території області планується завершити у жовтні нинішнього року.

Джерело: Головне Управління Держгеокадастру

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info