29.3 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Пенсіонер з Томиної Балки за рік прочитав 365 книжок

Мешканець Томиної Балки, Дідик Іван Петрович (1949р.н.) за рік прочитав 365 книжок.

 Білозерка.info  

Хочу розповісти про рекордсмена з читання у селі Томина Балка. Якось подивилася репортаж по телебаченню про бабусю, яка за минулий рік прочитала у сільській бібліотеці аж 234 книжки. Знаючи одного читача, який регулярно відвідує нашу сільську бібліотеку, вирішила порахувати книжки за формуляром Дідика Івана Петровича ( 1949р.н.). І виявилося, що наш « юний читач», а саме так його жартома називають родичі, за 2019 рік взяв у бібліотеці і прочитав аж 365 книжок.

Я поцікавилась у невістки і сина Івана Петровича, чи справді так багато читає? Дійсно вони підтвердили, що дідусь випускає книгу з рук тільки коли їсть або спить, а весь вільний час він з книжкою.

А сам рекордсмен відкрив секрет, як йому вдалося подолати такий об’єм літературних скарбів. Виявляється, що під час проходження строкової служби в армії ( 1970 рік) він із задоволенням відвідував курси з техніки швидкого читання. Уроки по 40 хвилин і тричі на тиждень далися взнаки. Молодий солдат швидко навчився схоплювати сюжет і головну думку твору і навіть почав писати вірші. Зараз Іван Петрович пише оповідання і якщо вдало завершить своє творіння, то пообіцяв обов’язково дасть почитати.

Ірина Вертюк

Зав. КЗ « Томинобалківська сільська бібліотека ім. М. Грушевського»

Джерело: Придніпровська Зірка 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info