19.4 C
Kherson
Четвер, 13 Червня, 2024

Останні новини

Освітяни Білозерського району готуються до нового навчального року

На базі відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти району, повідомляє Білозерська РДА. 

Стан підготовки шкіл до нового навчального року разом із директорами закладів обговорили голова райдержадміністрації Андрій НЕДЕЛЬКО, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА Світлана КОЛЕСНІЧЕНКО та директор КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Наталія ОСАДЧА.

Мова йшла про використання коштів освітньої субвенції, організацію протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, курсову перепідготовку медпрацівників, а також були озвучені зауваження районної комісії з перевірки закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти щодо підготовки до 2020/21 навчального року та опалювального сезону, які до 01 вересня будуть усуненні.

За словами голови райдержадміністрації, сьогодні наші школи готові до нового навчального року, очікується останнє надходження дидактичного матеріалу для початкової школи, скрізь проведені ремонти, вирішені найбільш проблематичні питання, всі навчальні заклади забезпечені дезинфікуючими, миючими та антисептичними засобами.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info