Освітянам зі Станіславської та Дар’ївської громад виплатять борги по заробітній платі

0
87

Кабінет міністрів України виділив кошти на ліквідацію заборгованості перед вчителями з п’яти громада Херсонської області. Серед них – освітяни зі Станіславської та Дар’ївської СТГ.

Інформація про це з’явилася на офіційному сайті КМУ.

За словами начальника Станіславської СВА Олександра Бабуцького, КМУ виділив кошти для виплати заборгованості педагогам 10 освітніх закладів Херсонської області, в тому числі і Станіславському ліцею. Субвенцію обіцяють надати протягом 7-10 днів. Після отримання коштів фінвідділ одразу переведе їх на рахунок ліцею і педагоги одержать заборговані суми зарплатні.

З 20 січня 2023 року вчителі зі Станіславського ліцею вийшли з простою і розпочали процес навчання. У травні сума заборгованості перед місцевими освітянами складала 3,7 мільйона гривень.

Сьогодні увесь світ намагається допомогти Україні вирішити фінансові проблеми, а також подолати наслідки екологічної катастрофи, спричиненої окупантами на Херсонщині.

Японія виділить Україні 5 млн доларів на ліквідацію наслідків підриву російськими військовими Каховської ГЕС. Про це повідоив японський прем’єр Фуміо Кісіда.

Уряд Великої Британії оголосив про виділення додаткових 16 млн фунтів стерлінгів гуманітарної допомоги Україні для подолання наслідків затоплень, спричинених руйнуванням Каховської дамби.  Фінансування спрямують на підтримку гуманітарних організацій, які працюють у постраждалих районах. Про це йдеться в заяві уряду Британії.

У МАГАТЕ заявили про запуск програми допомоги Україні у відповідь на затоплення дамби у Новій Каховці. Гендиректор Рафаель Гроссі днями очолить місію МАГАТЕ в Україні.

4,2 млн леїв ($215 тисяч) для ліквідації екологічних і гуманітарних наслідків руйнування Каховської ГЕС росіянами Україні направить Молдова. До партії гуманітарної допомоги увійдуть водонасосні станції, надувні човни, продукти харчування та обладнання, необхідні для полегшення наслідків затоплення.

Уряд Бельгії виділив Україні 1,5 мільйона євро для допомоги в ліквідації наслідків підриву російськими військами греблі Каховської гідроелектростанції. Кошти підуть на придбання електрогенераторів.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь