Місцевих посадовців планують зобов’язати оприлюднювати рішення про виплату премій

0
188

Уряд планує зобов’язати органи місцевого самоврядування оприлюднювати рішення про призначення премій та доплат для посадовців.
Про це повідомила голова Комітету держвлади Олена Шуляк у Telegram.
На голосування планують винести два законопроєкти, що стосуються органів місцевого самоврядування, і таким чином внести зміни до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” № 11054.
У законопроєктах йдеться про:
• визначення мінімального розміру посадового окладу держслужбовця місцевого самоврядування – не менше мінімальної зарплатні;
• обов’язкове оприлюднення рішень ОМС про встановлення премій, доплат, інших грошових виплат посадовцям та обґрунтування виплат на сайті ради не пізніше, ніж за 10 днів з дня прийняття рішення.
Окрім цього, у законопроєкті про внесення змін до Закону України № 9518 наявні додаткові інструменти щодо відстоювання прав та інтересів мешканців старостинського округу. Цей законопроєкт врегульовує питання роботи старост під час воєнного стану.

  • Виплати надають прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та сім’ям опікунів (піклувальників), до яких влаштовані двоє та більше дітей, що зараз перебувають за кордоном. Кошти отримують законні представники неповнолітніх. Дія програми розповсюджується на усі території України, крім ТОТ та зони активних і можливих бойових дій.
  • У Станіславі з’явиться система оповіщення населення про небезпеку. На її встановлення витратять 211 257 гривень. Обладнання змонтує миколаївське ТОВ “Мейсіс”.
  • У Чорнобаївській громаді реалізовують проєкт покращення водопостачання. У його реалізації допоможуть нідерландські благодійники VNG International. Також проєкт впровадять у життя у Високопільський, Нововоронцовській, Херсонській ТГ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь