Опитування щодо перейменувань вулиць у Широкій Балці завершилось

0
277

У Станіславській СТГ опублікували результати громадських обговорень стосовно змін назв вулиць у селі Широка Балка.

Про це повідомили на Facebook-сторінці «Станіславська сільська територіальна громада».

Мешканці Широкої Балки вирішили, що вулицю Гагаріна слід перейменувати у Чумацьку (49,3%), Карла Маркса – у Перемоги (47,4%), а Паризької Комуни – у Лиманську (50%). 

Новою назвою вулиці Комунарів стане Затишна (42,3%), 8 Березня перейменують на Березневу (49,4%), Першотравневу – на Козацьку (70,7%).

Опитування тривало з 19 березня по 1 квітня 2024 року. Ще протягом двох тижнів (до 14 квітня включно) у громаді продовжуватимуться консультації.

  • Волонтери «Проліска Херсон» доставили гуманітарний вантаж до Херсона, Білозерки та Зимівника. Загалом допомогу отримало понад 400 жителів Херсонщини. Благодійники передали матраци, подушки, ковдри, каністри, лампи, термоси, будівельні набори для ремонту житла, тарпаулін та листи OSB.
  • 1 квітня у Дар’ївській СТГ розпочнеться опитування стосовно перейменувань вулиць. Місцеві мешканці можуть надавати свої пропозиції до адміністрації громади. В Інгульці нову назву дадуть вулиці Гагаріна, у Дар’ївці – Гагаріна та Першотравневій.
  • Мешканці Станіславської громади отримали будівельні матеріали для ремонту будинків. Допомога надійшла від Міжнародного Комітета Червоного Хреста. Місцевим жителям передали плити OSB, брус, дошки, шифер та гвіздки. 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь