21.2 C
Kherson
Неділя, 23 Червня, 2024

Останні новини

Опитування підприємців щодо проблемних питань, які виникають в їх діяльності

Білозерська районна державна адміністрація з метою запровадження загальнодержавного моніторингу щодо найбільших актуальних проблемних питань розвитку областей, збирає інформацію про проблемні питання з розвитку підприємництва, які виникають у процесі ведення підприємницької діяльності у Білозерському районі.

Підприємців запрошують висловити свою думку та описати найбільш актуальні проблеми, які у них виникають у процесі веденян підприємницької діяльності, за такою схемою:

Проблемні питання:

Обґрунтування пріоритетності проблеми:

Пропозиції щодо вирішення проблемних питань:

Пропозиції можна висловлювати в такий спосіб:

  • у коментарях під цієї статтею на сайті або в мережі Facebook,
  • надати у письмовому вигляді до відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та надання адміністративних послуг Білозерської РДА за адресою: Білозерка, вул.Свободи, буд.87

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info