20 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Херсонщині 17.06.2020

Сьогодні  Уряд продовжив адаптивний карантин у регіонах до 31 липня.

За останню добу проведено 151 ПЛР-дослідження та 394  дослідження  методом ІФА на виявлення коронавірусу, з яких зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок на COVID-19.
Це:

  •  Жінка, 48 років, з м.Херсон (мікрорайон Острів). Обстежена як хвора на ГРВІ. Її стан задовільний, перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

Наразі в області 184 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.
З них:

  • 174 людини побороли недуг;
  •  7 – інфіковані на COVID-19;
  •  3 – померли.

 Для проведення першого та другого етапів ПЛР в області наявні 6 336 тест-систем.
Всього в області визначено для надання медичної допомоги хворим на  гостру респіраторну хворобу COVID-19 10 закладів охорони здоров’я першої хвилі, у яких розгорнуто 429 ліжок.Обласна інфекційна лікарня потужністю 141 ліжко-місце, на лікуванні перебуває 6 осіб, що становить 4,25 %  зайнятих ліжок.
Всього по області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 становить 1,39 %.

Пам’ятайте: ваше свідоме ставлення до свого здоров’я – це перша лінія оборони проти вірусу та епідемії. 
Вкотре закликаю всіх громадян: дотримуйтеся рекомендацій МОЗ, не відвідуйте місць великого скупчення людей, не порушуйте соціальної дистанції, мийте руки якомога частіше та обов’язково використовуйте захисні маски.

Джерело: Херсонська ОДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info