8.9 C
Kherson
Четвер, 29 Лютого, 2024

Останні новини

Онлайн-подія «Дівчата в ІТ»: можливості та перспективи для жінок

ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках європейської глобальної ініціативи ‘’Meet and Code’’ запрошує учениць 7-11класів шкіл Білозерської громади взяти участь у цікавій та пізнавальній онлайн-події «Дівчата в ІТ»

Мета Meet and Code – показати дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій, як із допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї та як ІТ працюють і впливають на повсякденне життя.

Онлайн подія “Дівчата в ІТ!” – це дві Zoom-зустрічі 22 та 29 жовтня з цікавими та досвідченими спікерками – айтішницями Катериною Гудименко та Лізою Вовченко, які розкажуть про популярні та затребувані професії у сфері ІТ як в Україні, так і в Європі. Також на учасниць заходів чекатиме онлайн-вікторина з цінними подарунками.  

Участь у заході безкоштовна, але з обов’язковою реєстрацією, відкритою до 20 жовтня.  Також учасниці заходів мають пройти невеличке онлайн опитування “до” та “після” заходу, посилання на які ми надішлемо вже після реєстрації.

Захід №1: Онлайн зустріч “Жіночі професії у сфері ІТ в Україні”

Дата та час: 22 жовтня, 18:00-19:30;

Спікери:  Катерина Гудименко, представниця компанії Netcracker Technology.

Учасники: учениці 7-11 класів

Ви дізнаєтесь про:

  • Популярні та затребувані жіночі професії у сфері ІТ в Україні
  • ВУЗи та освіту
  • можливості для жінок у сфері ІТ

Захід №2: Онлайн зустріч “Жіночі професії у сфері ІТ в Європі” та онлайн-вікторина

Дата та час: 29 жовтня, 18:00 – 19:30

Спікери: Ліза Вовченко, менеджерка з партнерств у системних інтеграторах, яка зараз живе в Європі і почала свій шлях в ІТ в Microsoft, не будучи при цьому випускницею технічних спеціальностей.

Учасники: учениці 7-11 класів

Ви дізнаєтесь про:

  • Популярні жіночі професії у сфері ІТ в Європі
  • Гендерну (не)рівність в ІТ і як її збалансувати
  • Напрямки роботи в ІТ, які дійсно затребувані, а на які не варто витрачати сили на навчання.

Онлайн-вікторина включатиме 15 питань у сфері інформатики та IT та є відкритою для дівчат, що брали участь у двох Zoom зустрічах з фахівчинями.  Переможниці (1-3 місця) отримають цінні призи. Для участі в Онлайн – вікторині потрібно мати ще один окремий гаджет (можна смартфон, ноутбук, планшет)  для входу на сайт Kahoot.It

Онлайн-подія “Дівчата в ІТ” проводиться громадською організацією “Білозерський центр регіонального розвитку” спільно з Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради у межах ініціативи Meet and Code, що фінансується SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німечиини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info