3.7 C
Kherson
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Останні новини

Олексій Кулеба оцінив рівень пошкодження «повітряних воріт» Херсона

Вчора на Херсонщині побував Олексій Кулеба. Заступник керівника Офісу Президента відвідав зруйнований населений пункт, ділянку мосту на трасі обласного значення, аеропорт та обласну лікарню.

Про це повідомили у Телеграмі Херсонської ОВА.
Під час візиту заступника керівника ОП в області відбулися наради із військовими, силовиками, начальниками районних, міських, селищних і сільських військових адміністрацій.
За словами начальника ерсонської ОВА Олександра Прокудіна, основною темою обговорення була оборона, розмінування, відновлення деокупованих територій і підготовка до звільнення лівобережної Херсонщини.
Під час візиту до одного з населених пунктів Чорнобаївської громади Олексію Кулебі повідомили, що для людей, які втратили житло внаслідок обстрілів, встановлять модульні будиночки, надані шведською службою цивільного захисту зі стратегічних резервів Європейського Союзу шляхом реалізації Механізму цивільного захисту ЄС.
Також Олексій Кулеба перевірив, як ремонтують ділянку мосту на міжнародній трасі та оглянув, наскільки пошкоджені «повітряні ворота» міста.

Крім того, високопосадовець проаналізував ситуацію з відновленням міських бомбосховищ, пошкоджених будинків та ліній електропередачі.
.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info