28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

Олександрівський Стецько завітав на «Свято Гарбуза»

Ось яка кумедна історія відбулася зі Стецьком на інноваційному культурно-мистецькому заході «Свято Гарбуза, або Хелловін по-українськи!», який організував обласний Центр Народної творчості.
Прочитавши анонс, Стецько зрозумів, що на святі буде багато «дівок», тож саме там він зможе найти собі наречену. Ні хвилини не вагаючись, Стецько дременув до міста. Цілий день він залицявся до дівчат, та все марно. Ні одна не звернула на нього уваги. І от виснажившись, присів Стиць на лаву, та й задрімав. І сниться йому сон, що він турецький султан. Дівчата з різних країн з’їхались до його палацу, з надією стати нареченою. Одна дівчина зміняла іншу –  елегантна француженка, запальна іспанка, емансипована американка, сувора німкеня і стримана англійка, але ні одна не припала до душі « СУЛТАНУ СТЕЦЬКУ». І ось, коли надії майже звелись на нівець, перед Стецьком повстала дівчина в кольоровому вінку, вишитій сорочці, білолиця, чорно брова. І тільки він хотів запропонувати їй руку і серце, як якийсь чортяка з червоними рогами і довгим хвостом розбудив його. Жах!
Засмучений Стецько хотів вже йти до дому, та тут угледів, що йому на зустріч іде дівчина з його сну. Підійшла, привіталася і протягнула до нього руки в яких тримала величезного ГАРБУЗА.
«За що?» – запитав Стиць.
«Сьогодні свято гарбузової каші, тож пропоную разом її приготувати і пригостити присутніх» – відповіла дівчина. HAPPY END!
Ось таку веселу інтермедію для учасників свята і гостей показали учасники театру місцевого факту «Олександрівська гуморина» Олександрівського СБК (керівник Світлана Мороз).

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info