28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Олександрівські баскетболістки виходять на всеукраїнську арену

 Білозерка.info

09-10 грудня в м.Миколаїв проходив етап чемпіонату України з баскетболу «Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга» (ВЮБЛ), дивізіон Б, серед команд дівчат 2005 р.н. На ці змагання, після вдалого виступу на відбіркових змаганнях в м.Каховка, заслужено потрапили і наші дівчата з с.Олександрівка, талановитого тренера-викладача Сергія Вітінніка.
Юні баскетболістки вирушили на ігри в піднесеному та бойовому настрою. Нашим дівчатам протистояли дуже сильні та досвідчені команди з м.Ізмаїла, м.Херсона, смт Верхнього Рогачика, м.Полтави та господарі поля -м.Миколаїва.
Звичайно, граючи проти таких суперників, нашим дівчатам десь трохи не вистачало досвіду, але все-таки всі отримали масу позитивних емоцій та вражень, адже під час таких змагань відшліфовується майстерність та впевненість. Всі ігри проходили в гарному та професійному  залі спортивного комплексу «НАДІЯ».
Кращими гравцями нашої команди, на баскетбольному майданчику, стали Демченко Сніжана, Ходовицька Анна та Заставна Ілона.
Ми бажаємо, нашим юним баскетболісткам і їхньому тренеру, не зупинятися на досягнутому та прогресувати в наступних змаганнях такого рівня.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info