Олександрівська модульна бібліотека відзвітувала за перший місяць роботи

0
170

Місяць тому Олександрівська бібліотека відновила свою роботу у модульному будиночку. За цей час у закладі поповнили книжковий фонд та провели декілька змістовних заходів.
Про це повідомила директорка закладу Світлана Пекалюк у Facebook.

“Модульна бібліотека працює для всіх бажаючих. За цей час у нас з’явилося багато друзів, завдяки яким наш фонд майже щодня поповнюється літературою для читачів різного віку”.

Олександрівській бібліотеці допомагають Церква Христа Спасителя і Тетяна Синя, відділення “Просвіти” у Січеславі та її голова Сергій Тютюнник.
Також до благодійної справи долучилися письменники Альона Мовчан, Оксана Давидова, Василь Біднов, брати Капранови та ще багато інших митців, які зробили вагомий внесок у формування бібліотечного фонду.
При книгозбірні в Олександрівці розпочав працювати клуб вихідного дня “Волошки”, засідання якого проводить волонтерка бібліотеки, семикласниця Іванна Хильченко. За місяць проведено чотири засідання клубу. Так, діти виготовляли лисичку у стилі оригамі та жучків з осіннього листя, робили обереги – ляльки-мотанки – для наших захисників, малювали на тему “Моя майбутня Україна” та створювали листівки-відповіді з побажаннями американським дітям.

Нагадаємо про можливість допомогти Олександрівській бібліотеці поповнити книжковий фонд. Надіслати літературу можна на відділення “Укрпошти” у Станіславі: 750051, с. Станіслав, отримувач – Пекалюк Світлана Іванівна, тел. 0962583404.

  • 56 юних мешканців Дар’ївської та Станіславської громад вирушили на відпочинок до Румунії. Діти відправилися у мандрівку разом із 13 дорослими. Завдяки організації “Боротьба за свободу” можливість відпочити у сусідній країні отримали жителі Станіслава, Лиманця, Дар’ївки, Широкої Балки та Інгульця.
  • Навчальні заклади області отримали ще 350 ноутбуків. Обладнання надійшло від ЮНІСЕФ за ініціативи Міністерства освіти і науки України.  Загалом благодійники передали вже 1800 гаджетів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь