13.3 C
Kherson
Неділя, 17 Вересня, 2023

Останні новини

Окупанти викрали голову Станіславської громади

Сьогодні стало відомо про викрадення голови Станіславської ОТГ Івана Дмитровича Самойленка. З перших днів війни він активно звітував у Фейсбуці про життя у громаді. Разом із місцевими активістами Іван Дмитрович допомагав в евакуації мешканців сусідніх сіл, котрі потерпали від обстрілів, займався похованням українських військових. Крім того, сільський голова та його помічники постійно ремонтували пошкоджені лінії електропередач, ліквідовували аварії водомережі, допомагали з доставкою пенсій.

Деякий час Іван Дмитрович не виходив на зв’язок. Згодом з’ясувалося, що військові РФ забрали у нього телефон і «перевіряли» його протягом 11 діб. Потім мобільний повернули, але сільського голову все ж таки не залишили в спокої. Наразі місцеперебування керівника громади невідоме.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info