21.8 C
Kherson
Середа, 17 Квітня, 2024

Останні новини

Окупанти обстріляли Станіслав: поранена жінка та двоє дітей

Сьогодні вранці внаслідок артобстрілу Станіслава поранено трьох місцевих жителів, серед яких двоє дітей. Снаряд влучив у житловий будинок, проломив дах і здетонував.

Про це повідомив Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі

Поранення отримали 30-річна жінка, 10-річна дівчинка і 3-річний хлопчик.
Постраждалих доставили до Херсонської лікарні. Дівчинка знаходиться у тяжкому стані, наразі її оперують. Хлопчик із мамою – у стані середньої тяжкості.

«Матір має черепно-мозкову травму та контузію, хлопчик має закриту черепно-мозкову травму, множинні поранення обличчя і тулуба, травму стегна. Мама з сином знаходяться у стані середньої тяжкості. Дівчинка отримала тяжку мінно-вибухову травму, множинні поранення тулуба, обличчя, верхніх і нижніх кінцівок, рвану рану плеча та стегна, осколки в черевній порожнині. Її оперують», – повідомила директорка Херсонської обласної дитячої лікарні Інна Холодняк.

21 березня після ворожого артилерійського обстрілу Білозерки та серії сильних вибухів допомога лікарів знадобилася 8-річному хлопчику, у якого діагностували гостру реакцію на стрес.

10 березня внаслідок ворожої атаки Велетенського осколкові поранення грудної клітини та руки отримав 13-річний школяр.

За офіційними даними ювенальних прокурорів внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ станом на ранок 7 квітня 2023 року постраждало більше ніж 1411 дітей: 467 загинуло та близько 944 отримало поранення різного ступеню тяжкості.
І надалі триває робота з встановлення точної цифри загиблих та постраждалих в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих і звільнених територіях.
Згідно з офіційною інформацією найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 448, Харківській – 275, Київській – 127, Запорізькій – 88, Миколаївській – 85, Чернігівській – 68, Луганській – 66, Дніпропетровській – 66, і в тому числі у Херсонській – 94.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info