Чт, 24 Кві 25
18.9°C

Окупанти дроном атакували блокпост у Білозерській громаді: постраждав правоохоронець

Олена Бджола 24 Березня, 2025

23 березня армія РФ вдарила із БпЛА по блокпосту у Білозерській громаді Поранений 40-річний поліцейський. Також внаслідок артилерійського обстрілу травмовані двоє людей у Комишанах та Інгульці.

Про це повідомила поліція Херсонської області.

У поліцейського – уламкове поранення стегна. Медики надали йому необхідну допомогу.

З артилерії ворог обстріляв Комишани. 52-річному місцевому мешканцю діагностували вибухову й черепно-мозкову травми, контузію та уламкове поранення живота. Також російські окупанти пошкодили дві оселі та газопровід.

З цього ж виду озброєння армія РФ вдарила по Інгульцю. У селі пошкоджені три будинки, гараж та автівка. Жінку віком 76 років шпиталізували з вибуховою та черепно-мозковою травмами, контузією та забійною раною голови. Вона перебуває у тяжкому стані.

Окупанти обстрілювали Херсонщину з артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню та безпілотників. Ворог атакував Херсон, Антонівку, Придніпровське, Надеждівку, Садове, Берислав, Дудчани, Новоолександрівку, Новорайськ, Раківку, Бургунку, Тягинку, Одрадокам’янку, Миколаївку, Ольгівку та Львове. Російські снаряди влучили у багатоквартирний та 17 приватних будинків, сільраду, газопровід, гараж та авто.

Поліція відкрила 6 проваджень за ст. 438 «Воєнні злочини» КК України.

Олена Бджола

Статті автора