Оксен Лісовий відвідав Білозерську громаду

0
251

Нещодавно до Білозерської ТГ завітав міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. Він ознайомився зі станом справ у галузі освіти та навчальних закладів у громаді.
Про це повідомила Білозерська СВА у Facebook.
Оксен Лісовий також поцікавився безпековими питаннями освітнього процесу та відвідав сховище, розташоване у Миролюбівському ліцеї. Під час офіційного візиту з міністром поспілкувались очільник Білозерської СВА Ігор Острівний, перший заступник начальника ХОВА Дмитро Бутрій та керівниця департаменту освіти і науки ХОВА Тетяна Юшко.
Також на Херсонщині Оксен Лісовий провів нараду з начальниками місцевих адміністрацій та керівниками відділів освіти. В області наступного навчального року навчання у змішаному форматі розпочнеться у Херсонській, Білозерській, Чорнобаївській, Дар’ївській, Високопільській громадах. Там запрацюють 7 навчальних закладів. Завдяки цьому у школи офлайн вдасться піти майже 600 дітям.
Для освітніх закладів, які працюватимуть у змішаній формі, планується виділення автобусів, які підвозитимуть учнів.
Також у навчальному закладі Дар’ївської громади планують провести модернізацію їдальні. Для цього там впровадять нову модель організації харчування «Базова кухня» через платформу DREM.

Фото Білозерської СВА

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь