28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Оголошуємо фотоконкурс “Я люблю Україну“

 Білозерка.info

До  державного свята  Дня Конституції України, який відзначається 28 червня, редакція веб-порталу Білозерка.Інфо оголошує фотоконкурс “Я люблю Україну“. Запрошуємо всіх бажаючих патріотів-українців прийняти участь.

Умови конкурсу дуже прості: Ви надсилаєте на сайт Білозерка.інфо свої світлини, на яких найкраще висвітлено Ваш патріотизм та любов до України. Всі фото будуть опубліковані на сайті Білозерка.інфо та в мережі фейсбук. Переможця оберуть читачі нашої сторінки у фейсбук шляхом відкритого голосування. Переможець отримає безкоштовну фотосесію від нашого волонтера – фотографа Вдовиченко Віолетти.

Світлини надсилайте на електронну  адресу: bilozerka.info@gmail.com до 28 червня 2018 року включно.

Нагадаємо, що переможцями попереднього фотоконкурсу до Дня всіх закоханих стала молода сім’я з села Музиківка. Фотосесія відбулась нещодавно, двоє гарних діток та молода пара весело провели день на фотосесії з нашим фотографом. І ці фотографії є тому підтвердженням!

 Білозерка.info

 Білозерка.info

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у конкурсі та отримати гарний настрій та подарунок!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info