3.6 C
Kherson
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Останні новини

Оголошено набір учасників навчальної програми «Кращі європейські практики самоврядування та політичного лідерства»

Інститут Політичної Освіти запрошує нових та досвідчених політичних діячів, а також представників медіа, громадської та правозахисної сфери, до участі в навчальній програмі «Кращі європейські практики самоврядування та політичного лідерства».

Навчання відбуватиметься в чотири етапи:
– перші два етапи складатимуться з семінарів-тренінгів в Україні, які відбудуться 12-15 жовтня та 23-26 листопада 2017 року;
– третім етапом, буде стажування в країнах Вишеградської четвірки (Чехія, Словаччина, Угорщина та Польща) в березні 2018 року;
– четвертим етапом буде стажування в Брюсселі, на яке будуть відібрані 15 кращих учасників.

Для участі в програмі потрібно до 1 жовтня заповнити анкету за посиланням:
https://goo.gl/bRm4x7 та пройти конкурсний відбір.

За підсумками конкурсу буде сформовано групу в кількості 35 осіб. Результат відбору Інститут Політичної Освіти оголосить до 5 жовтня 2017 року. Під час конкурсу, при всіх рівних умовах, перевага надаватиметься депутатам місцевих рад та лідерам місцевого самоврядування.

Учасники забезпечуються безкоштовно харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами під час заходів в Україні, а також покриваються всі видатки, пов’язані з закордонними стажуваннями.

Програма реалізовується за підтримки Вишеградського фонду спільно з Інститутом Роберта Шумана (м.Будапешт) та партнерами.

З питань отримання додаткової інформації звертайтеся:
office@ipo.org.ua
o.g.solontay@gmail.com – Олександр Солонтай, керівник програми практичної політики, експерт Інституту Політичної Освіти
+380669918490 – Олександра Акіншева, помічник керівника програми
+380961316368 – Ірина Чайка, менеджер проектів Інституту Політичної Освіти

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info