17.4 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Оголошено фотоконкурс “Листівка з села 2018”

 Білозерка.info

До 5 листопада центр екологічних ініціатив «Екодія» оголошує фотоконкурс робіт, які присвячені життю в сільській місцевості, його перевагам та  проблемам. 

Організатори фотоконкурсу хочуть побачити та показати село таким, яким його бачать як подорожні, так і місцеві жителі.

Мета цього конкурсу – привернути увагу до різностороннього життя у сільській місцевості з його перевагами та  проблемами. Що для вас село – періодичний релакс чи життя поряд з промисловим гігантом? Як жити, відпочивати та зберігати природу для себе та майбутніх поколінь? 

Напишіть історії, які варто побачити всій Україні!

Як взяти участь у конкурсі?

1. Зробіть фото, яке яскраво показує життя у селі та вплив людини на нього.

2. Додайте короткий опис до фото, який розповість історію вашої світлини

3. Опублікуйте фото та історію у вашому Instagram або Facebook. Або надішліть на пошту photo@ecoaction.org.ua

Використовуйте хештеги #справжнєсело та #листівказсела під вашою публікацією. 

* Якщо ви бажаєте анонімно взяти участь у конкурсі, надсилайте історії та світлини на пошту photo@ecoaction.org.uaз позначкою “Конфіденційно”.

Категорії для фотоконкурсу:

  1. “Канікули у бабусі”.  Хто назавжди залишив своє серце десь на засніжених горах рідного села або в безкрайньому степі – організатори чекають на ваші історії відпочинку, розповіді про домашнє господарство або ж просто про плин життя у селі.
  2. “Мій сусід – промисловий гігант”. Сусідів, як і родичів, не обирають, але наслідки такого «сусідства» можуть стати катастрофічними для всього села. Розкажіть за допомогою своїх робіт, з якими екологічними та соціальними викликами стикається сільська місцевість через діяльність великих корпорацій.
  3. “Моя маленька ферма”. Фермерські господарства сприяють розвитку сільської місцевості, добробуту та самореалізації людей. Покажіть відомі вам приклади діяльності малих та середніх фермерств.

Вимоги до фото:

– фото обов’язково повинно супроводжуватись описом, який розкриває історію вашої світлини (до 10 речень);

– зазначте місце та час зйомки;

– фотографії повинні бути зроблені в Україні не раніше 2016 року;

– кожен учасник/учасниця може надати на конкурс до 8 робіт.

 Результати фотоконкурсу:

На початку грудня журі «Екодії» обере 20 учасників та учасниць фотовиставки. Ми визначимо головних переможців конкурсу, які отримають гонорари та сертифікати на навчання у Зеленій Школі.

Тривалість конкурсу – до 5 листопада 2018 року.

Деталі: http://ecoaction.org.ua/lystivka-z-sela-2018.html

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info