26.8 C
Kherson
Середа, 27 Вересня, 2023

Останні новини

Оформлення паспорту ONLINE

 Білозерка.info

Жителі Херсонщини можуть скористатися
послугами міграційних органів через Інтернет

Ні для кого не секрет, що послуги міграційної служби, такі як оформлення закордонного паспорту або ID-картки, є одними з найбільш запитуваних серед населення. Ажіотаж навколо них часто призводить до напруги та величезних черг під владними кабінетами.
Виправити ситуацію покликане запровадження сучасних онлайн-сервісів, що зекономить час та зусилля громадян. Саме таким шляхом пішли волонтери проекту iGov, які у тісній співпраці з Державною міграційною службою України запустили через Інтернет цілий комплекс популярних послуг:
– оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон https://igov.org.ua/service/176/general;
– отримання паспорта громадянина для виїзду за кордон для дитини https://igov.org.ua/service/177/general;
– оформлення та видача паспорта громадянина України (ID-картки) по досягненні 14-річного віку https://igov.org.ua/service/28/general;
– видача ID-картки замість вклеювання до паспорта громадянина фотокартки при досягненні 25-ти і 45-річного віку https://igov.org.ua/service/25/general;
– отримання паспорта громадянина України (ID-картки) замість утраченого або викраденого https://igov.org.ua/service/1431/general;
– обмін паспорта громадянина (ID-картки) у разі непридатності для користування https://igov.org.ua/service/175/general;
– обмін паспорта громадянина (ID-картки) в разі зміни (переміни) прізвища, імені або по батькові https://igov.org.ua/service/173/general.
Раніше на Херсонщині ці послуги були доступні лише жителям обласного центру, але відтепер ними охоплена вся територія нашої області.
Для їх замовлення достатньо перейти за відповідним посиланням, обрати серед запропонованих регіонів Херсонську область, авторизуватися та виконати чіткі й прості інструкції, що містяться у віконці «Як працює».
Херсонські представники iGov висловлюють щиру вдячність всій команді цього волонтерського проекту iGov та Голові Державної міграційної служби України Максиму Соколюку за колосальну роботу, результатом якої став запуск вкрай запитуваних громадянами електронних послуг.

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info