Одесити надали 100 тисяч гривень для відновлення осель в Олександрівці

0
56

Вчора, 27 липня, до Станіславської громади завітали колеги з Коноплянської сільської територіальної громади Березівського району. Очільники тергромад підписали угоду про співпрацю, спрямовану на відновлення зруйнованого житлового фонду Олександрівки.

Про це у Фейсбуці повідомила Станіславська сільська військова адміністрація.

 Білозерка.info
В рамках угоди одесити виділили 100 тисяч гривень на придбання будівельних матеріалів для ремонту житлових будинків пільгових категорій населення, які були пошкоджені внаслідок бойових дій.

Найближчим часом кошти будуть перераховані на рахунок Станіславської сільської ради, згодом за них придбають будматеріали.
Також благодійники доставили для жителів Олександрівки профнастил для ремонту покрівель.

  •  У селі Новодмитрівка Томинобалківського старостинського округу Білозерської громади встановили систему очищення води. Мешканці села тепер щодня можуть споживати фільтровану питну воду.
  • Завдяки співпраці Станіславської військової адміністрації та ГО «Людина в біді» до населених пунктів громади доставлено ремонтні матеріали для аварійного ремонту пошкоджених будинків. Набори будуть видаватися у Станіславі, Широкій Балці та Софіївці.
  • 26 липня, Станіславська СТГ за сприяння Херсонської ОВА, отримала від Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби нове обладнання та інвентар для комунальних підприємств.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь