Одеський суд скасував рішення стосовно зняття Антоніни Чередник з посади Білозерського селищного голови

0
730

П’ятий апеляційний суд міста Одеси скасував рішення Білозерської селищної ради від 7.04.2021 року щодо недовіри селищному голові Антоніні Чередник та дострокового припинення її повноважень.

Про це свідчать документи, розміщені в Єдиному державного реєстрі судових рішень.

За словами Антоніни Чередник, судова тяганина у цій справі триває вже третій рік

“Мене незаконно зняли з посади голови, тим самим нанесли шкоду моїй репутації, але справедливість перемогла.
Сьогодні дехто почав говорити про моє відновлення на посаді голови Білозерської селищної ради, але це не відповідає дійсності. Дня мене наразі головне, що я довела у суді неправомірність дій переважної більшості депутатів селищної ради”,  – розповіла колишня очільниця Білозерської громади.

Нагадаємо, 7 квітня 2021 року на позачерговій сесії місцеві депутати висловили недовіру селищному голові Антоніні Чередник і достроково позбавили її повноважень.
Під час таємного голосування відповідне рішення підтримало 20 депутатів. Від участі у голосуванні повністю відмовилися депутати від політичної партії “Батьківщина”, а також депутати від “Європейської Солідарності”.
Після цього Антоніна Чередник подала позов до суду.
23 вересня 2023 року Одеський апеляційний суд задовольнив один із позовів Чередник та скасував рішення Одеського окружного адміністративного суду від 8 вересня 2023 року.
Суд вищої інстанції визнав протиправним рішення Білозерської селищної ради від 7.04.2021 року “Про недовіру селищному голові і дострокове припинення її повноважень”.
Білозерська селищна рада зобов’язана виплатити Антоніні Чередник 6810 гривень судового збору.
Постанова суду апеляційної інстанції набирала законної сили 29 вересня 2023 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь