Одеські медики провели прийом у Білозерці

0
39

Фахівці Християнської медичної асоціації Одеси провели виїзний прийом пацієнтів у Білозерці.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

«Ми змогли надати медичну допомогу мешканцям селища, які живуть неподалік від лінії фронту. Разом з нами служили пастори та диякони» – кажуть у команді асоціації.

Окрім Білозерки, лікарі побували і в інших громадах звільненої Херсонщини, які потерпають від ворожих обстрілів. До кінця вересня медики планують знову відвідати ці населені пункти.

  • 28 серпня Станіславська сільська рада надала у користування медикам екстреної допомоги села два комплекти засобів індивідуального захисту.
    Медики “швидкої” отримали бронежилети та каски, які вкрай необхідні їм під час виїздів на виклики в зоні активних бойових дій.
  • Нещодавно до Правдиного завітали лікарі-волонтери українсько-ізраїльської місії “Фріда”. Спеціалісти різного профілю провели безкоштовний прийом пацієнтів.
  • Відтепер переливати кров зможуть не лише люди з медичною освітою, а й військовослужбовці, які пройшли спеціальне навчання. Відповідна постанова була прийнята Урядом. Для цього МОЗ розширює спеціальну навчальну програму з основ трансфузійної терапії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь