Одеська ОВА виділила 3,5 мільйона гривень на відбудову Чорнобаївської громади

0
38

Одеська область розпочала відновлення трьох сіл на Херсонщині. Йдеться про населені пункти Чорнобаївської та Великоолександрівської громад.

Про це повідомило Суспільне.

Відновлювальні роботи наразі тривають у трьох житлових будинках у селі Киселівка та двох оселях у Благодатному.

За інформацією Одеської ОВА, на даний час укладено 25 договорів у населених пунктах Чорнобаївської територіальної громади та п’ять з Великоолександрівською територіальною громадою. На виділені кошти закуплено необхідні матеріали.

Одеська ОВА перерахувала до Херсонської ОВА п’ять млн грн, а саме: 1,5 млн грн на Великоолександрівську селищну раду та 3,5 млн грн на Чорнобаївську сільську раду. Загалом заплановано виділити Херсонській ОВА з обласного бюджету ще 15 млн грн. На відновлення об’єктів соціальної сфери виділять з обласного бюджету ще 23 млн грн.

В рамках державної програми “Пліч-о-пліч”, ремонтні бригади з різних куточків країни, здебільшого на волонтерських засадах, долучаються до відбудови Херсонської області. Зокрема, Вінниччина відновлює смт Калинівське, Волинь – село Благодатівка, Дніпропетровщина – села Ольгине, Старолісся, Бобровий Кут, Житомирщина – село Трифонівка, Закарпаття – села Новопавлівка та Олександрівка, Івано-Франківщина – село Давидів Брід, Кіровоградщина – село Мала Олександрівка, Львівщина – села Нова Зоря, Таврійське та смт Біла Криниця, Одещина – села Киселівка, Благодатне та Новодмитрівка, Полтавщина – село Чкалове та Правдине, Рівненщина – села Заградівка, Орлове та Кочубеївка, Тернопільщина – смт Архангельське, Хмельниччина – смт Високопілля, Черкащина – села Новопетрівка та Іванівка, Буковина – село Новомиколаївка.

Фото: Суспільне Одеса

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь