“Очільниці” Білозерської лікарні вручили підозру у пособництві державі-агресору

0
480

Колаборантку Оксану Міняйло, яка під час окупації працювала “головною лікаркою” у Білозерській лікарні, підозрюють у пособництві державі-агресору.
Про це стало відомо з документу, опублікованого на сайті Офісу Генерального прокурора.

Міняйло погодилася на пропозицію очолити заклад 14 червня 2022 року. На своїй посаді колаборантка агітувала співробітників лікарні теж працювати на росіян, а також виплачувала їм зарплатню у рублях.
“Головна лікарка” купувала послуги у підприємств, підконтрольних окупаційній владі. Також вона перереєструвала Білозерську лікарню за російським законодавством.
Жінці заочно загрожує від 10 до 12 років в’язниці з додатковими обмеженнями та конфіскацією майна або без такої.

  • Гауляйтера Миролюбівки судитимуть за колабораціонізм. Зрадник пішов на співпрацю з росіянами не пізніше червня 2022 року. Колаборант підбирав людей у свою “адміністрацію”, місцеві комунальні установи та заклади освіти. Окрім цього, чоловік виплачував працівникам зарплати у рублях та закликав місцевих евакуюватись на Лівобережжя.
  • На Херсонщині судитимуть колишнього працівника виправної колонії у Дар’ївці. Під час окупації фігурант справи почав співпрацювати з ворогом та обійняв посаду так званого “младшего инспектора групи надзора” у незаконно створеній “Северной исправительной колонии управления службы исполнения наказаний по Херсонской области”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь