15.3 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Очільник району Андрій Неделько завітав до агрофірми “Білозерський”

24 липня 2020 року голова районної державної адміністрації Андрій Неделько відвідав агрофірму радгосп «Білозерський», аби дізнатися про стан справ на підприємстві та подальші перспективи розвитку господарства.

Як розповів директор агрофірми Олександр Ощипок, не зважаючи на доволі непростий аграрний рік, «Білозерський» працює стабільно. Станом на сьогодні, тут вже зібрали 102 тони  персика, 9,5 тон сливи, 60 тон яблук, 35 тон вишні, 160 тон черешні, 65 тон полуниці, 786 тон озимої пшениці, 386 тон озимого і 122 тони ярового ячменю, 78 тон рапсу. Наразі в агрофірмі тривають «персикові» жнива, зелені операції у садах і виноградниках. Цьогоріч врожай плодових вдвічі менший за попередній рік, але ситуація не критична. Господарство  має оптимістичні прогнози на врожай винограду.

 Білозерка.info

Окремий напрямок роботи підприємства – виробництво виноматеріалів і алкогольних напоїв, в асортименті їх більше двадцяти. Цьогоріч агрофірма презентує покупцям високоякісний коньяк восьмирічної витримки, придбати який можна у фірмових магазинах підприємства.

 Білозерка.info

Агрофірма радгосп «Білозерський» – велике аграрне комунальне підприємство, яке  стабільно сплачує податки і збори, а також забезпечує населення робочими місцями. Тут не лише тримають марку, а й шукають нові напрямки роботи, залучаючи науковий досвід.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info