22.6 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Об’єднані громади взялися за розробку стратегій розвитку

 Білозерка.info

Відповідь на це питання представникам Білозерської та Станіславської ОТГ допомагала шукати радник з питань регіонального розвитку Херсонського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олександра Лянна.

28 березня 2018р. відбулася зустріч з цього питання у Білозерській ОТГ. Понад півсотні осіб – спеціалісти селищної ради, депутати, представники закладів освіти, медицини, комунальних підприємств, громадськості – зібралися разом, щоб обговорити процес розробки стартегії. З метою аналізу сильних і слабких сторін Білозерської ОТГ Олександра Лянна підготувала і роздала опитувальні листи. Учасники зустрічі мають висловити думку з приводу якості комунальних послуг, стану доріг, рівня задоволення культурних потреб, медичного обслуговування, рівня освітніх послуг, роботи дошкільних закладів освіти, екологічного стану, інфраструктури, відпочинку і дозвілля, рівня безпеки, бізнес-клімату та ін. Крім того, в опитувальному листі необхідно буде визначитися з перепонами у розвитку громади, першочерговістю вирішення тих чи інших проблем, а також з основним ресурсом для розвитку громади.

02 квітня 2018 року вже в будівлі Станіславської сільської ради відбулась нарада з питання розробки стратегії економічного розвитку, за участю членів виконавчого комітету сільради, керівників бюджентних установ, працівників сільради. Між учасниками наради відбулось досить жваве обговорення на тему можливих напрямків розвитку та додаткових джерел збільшення надходжень до бюджету громади. За результатами наради вирішили активізувати роботу по створенню робочої групи для роботи над стратегією та організації опитування населення шляхом анкетування. Вирішили, що анкетування буде організовано як в електронному вигляді, так і шляхом роздачі паперового примірника особисто в руки кожному бажаючому. Попереду дуже важлива та кропітка робота. Залучення якомога більшого кола громадян в процес формування стратегії розвитку – це запорука того, що вона буде не просто купою незрозумілого паперу, а дійсно реальним планом дій для місцевої влади, бізнесу та громадянського суспільства на найближчі 3 роки. Про початок анкетування та всі умови буде оголошено після залагодження всіх організаційних питань і буде повідомлено на офіційній сторінці сільради.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info