24.3 C
Kherson
Неділя, 16 Червня, 2024

Останні новини

Обласний гуманітарний штаб доставив допомогу до Дар’ївської та Білозерської громад

З 4 по 10 вересня до Дар’ївської та Білозерської громад надійшла гуманітарна допомога від Херсонського обласного гуманітарного штабу.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.
Мешканці Дар’ївської громади отримали три резервуари для зберігання води.
Тим часом до Білозерської громади привезли 20 генераторів, засоби гігієни, корм для тварин, сміттєві баки, цепи для бензопил, гумові рукавиці.
Обласний гуманітарний штаб постійно доправляє необхідні для ремонту осель будівельні матеріали – цього разу це листи шиферу. Серед іншого – садові тачки, медичні захисні комбінезони, харчові бідони тощо.
Отримати допомогу може кожен, хто цього потребує.
Окрім цього, гуманітарний вантаж надійшов до Чорнобаївської громади. Місцевим жителям передали 20 тисяч літрів питної води та обладнання, необхідне для очищення води, – установку OAZIS C300M.

  • До Широкої Балки Станіславської громади привезли гігієнічні набори та питну воду. Допомогу люди отримали від Товариства Червоного Хреста України, Всесвітньої організації охорони здоров’я, Project HOPE Ukraine та Save the Children in Ukraine.
  • Болградська міська рада виділила 200 тисяч гривень на відбудову Чорнобаївки, яка постраждала внаслідок ворожих обстрілів. Ці кошти спрямують на ремонт пошкоджених осель чорнобаївців, закупівлю водяних насосів та необхідної техніки, зокрема, комунальної.
  • 4 та 8 вересня у населених пунктах Лиманецького старостату представники християнської спільноти із Херсона та Чернівців організували дитячі свята. Місцева малеча змогла покататися на гірках, пострибати на батуті, зробити щось цікавеньке на різноманітних майстер-класах, насолодитися солодкою ватою та отримати приємні подарунки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info