Облаштування бомбосховищ та відбудова приватних осель – першочергова потреба мешканців Дар’ївської громади

0
168

Дар’ївська сільрада опублікувала проміжні результати опитування щодо пріоритетів відновлення громади. Першочергова потреба місцевих мешканців – облаштування укриттів та ремонт пошкоджених будинків.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.

Найбільшими проблемами для громади, окрім обстрілів, місцеві вважають відключення електроенергії та труднощі з працевлаштуванням.
Респонденти відзначили, що серед пошкоджених об’єктів у першу чергу треба відновити школи, дитячі садки та житлові будинки, поміж установ та закладів – освітні та медичні, а серед культурних інституцій – дитячі гуртки.
Пріоритетними напрямками розвитку громади, на думку учасників опитування, є сільське господарство.
Згідно з проміжними результатами опитування, мешканці громади найбільше довіряють військовим ЗСУ.

Також більшість опитуваних вважають, що тим землякам, які виїхали з громади через безпекову ситуацію, повертатись додому зарано.
Про місцеві новини та події мешканці громади переважно дізнаються із Facebook та вайбер-груп.

Опитування триває. Заповнити анкету можна за посиланням.

  • Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба придбала самоскид для Чорнобаївської громади. Вартість комунальної техніки – 4 млн 948 тис 500 грн. Самоскид мають доставити до громади до 31 грудня.
  • У Білозерській громаді пройшло третє засідання робочої групи з громадської безпеки та відновлення. На ньому представили результати відповідної діяльності на Херсонщині за друге півріччя 2023 року. Також на засіданні обговорили міні-ініціативи та їх реалізацію у громаді.
  • Дар’ївська громада отримала мобільну систему очищення води. Допомогу передала благодійна організація ADRA Ukraine. Установка за годину очищує 200 літрів води.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь