13.4 C
Kherson
Неділя, 14 Квітня, 2024

Останні новини

Обережно, небезпека під ногами

Нарешті пришла весна…
Тепло, сонячно навкруги, пташки цвірінькають під дахом, у кожного біля вікна радує цвітом вишня. Дорослі і діти все більше часу проводять на вулиці, на свіжому повітрі. І ось якось, прогулюючись сім’єю квітневим суботнім ранком, мою увагу привернув так званий “нежданчик”. А саме, використані шприци з голками, а деякі навіть без ковпачка на тих голках.

Я розумію, що суспільству, м’ яко кажучи, начхати на те, що відбувається десь, не у своєму дворі. Розраховувати на допомогу комунальних служб не виходить, це начебто не їх компетенція. Залучити до тих шприців та голок поліцію, то здається також не їх справа.

Хто ж може допомогти мені та гарантувати моїй дитині безпечне дитинство? Невже тільки сила преси та соціальних мереж може спонукати до дії, звернути увагу й на таку проблему. Хочу перевірити, що може змінитися, якщо ви в новинах свого селища побачете фото з шприцями!
Наголос для тих, хто є залежним від наркоманії (хоча наврядчи вони це будуть читати) та їх рідних!!! Мені дуже вас шкода, але чомусь саме так проходить ваше життя. Але це ваш вибір, а не мій. І я не обирала дихати поряд з вами, водити за ручку свою дитину поряд з вашим “лайном”, і боятися підхватити небезпечну хворобу! Зробіть щось порядне для себе і залишайте своє ж при собі!

Батьки! Звертаю увагу на небезпеку для дітей та загрозу у вигляді гострих предметів.

Бережіть своїх малюків.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info