Новий підрозділ пожежної охорони відкрили у Білозерській громаді

0
273

Черговий підрозділ МПО (ДПО) місцевої пожежної охорони (добровільної пожежної охорони) запрацював в одному зі старостинських округів Білозерської громади.
Про це повідомило Головне управління ДСНС України у Херсонській області у Facebook.


26 грудня на Білозерщині відбулося відкриття МПО.
Як розповів начальник Білозерського підрозділу ГУ ДСНС у Херсонській області Сергій Король, створена місцева пожежна охорона обслуговуватиме населені пункти трьох старостинських округів Білозерської громади.
Станом на сьогодні пожежна команда складається з 4 осіб (2 водіїв та 2 пожежних), які пройшли професійне навчання та отримали відповідні свідоцтва.

Місцевих фахівців ДСНС забезпечили усім необхідним спорядженням, засобами пожежогасіння та транспортом, завдяки якому рятувальники зможуть оперативно прибувати на місця надзвичайних подій.

На озброєнні МПО є сучасний пожежний автомобіль Volvo, який відповідає всім необхідним стандартам та має ємність для води 1800 літрів. Спецавтівку надала Асоціація пожежників Шотландії. Автомобіль укомплектований пожежно-рятувальним обладнанням та зберігається в утеплювальному гаражному приміщенні. Кошти на ремонт останнього виділила Білозерська військова адміністрація, а сам ремонт виконали працівники МПО.

  • З перших днів війни білозерські рятувальники гідно виконують свої професійні обов’язки. В період окупації громади вогнеборцям довелося пережити моральний та силовий тиск з боку російських військових. Сьогодні рятувальникам доводиться щоразу ризикувати власним життям під час ліквідації наслідків ворожих обстрілів.
  • Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 160 045,8 гектарів територій, з них 135 785,5 гектар – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 136 тис. вибухонебезпечних предметів.
  • На правобережжі працюють мобільні бригади первинної допомоги. Днями вони розширили свій функціонал. Відтепер мешканці регіону можуть пройти кардіографічне обстеження. Обладнання надійшло в межах проєкту “Забезпечення доступності послуг первинної медичної допомоги в гуманітарних екстрених ситуаціях, як відповідь для подолання тягаря НІЗ через організацію роботи мобільних медичних команд в Україні» за ініціативи АСМУ та за підтримки бюро ВООЗ в Україні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь