23.6 C
Kherson
Субота, 16 Вересня, 2023

Останні новини

Нові можливості «Дії»

Зовсім скоро у мобільному додатку «Дія» з’являться електронні документи про освіту. Відповідні нововведення анонсує Міністерство освіти і науки працює.

Як повідомляє пресслужба МОН, наразі підготовлений проєкт постанови КМУ щодо відображення відомостей, що містяться в документах про базову середню, повну загальну середню, професійну (професійно-технічну), фахову передвищу та вищу освіту засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг із використанням мобільного застосунку «Дія».

До речі, у сервісі ЄДЕБО «Інформація про фізичну особу, що міститься в ЄДЕБО» здобувачі освіти та випускники закладів освіти вже зараз можуть самостійно отримати інформацію про видані ним документи про освіту та дані про навчання. Для цього необхідно лише мати кваліфікований електронний підпис.

Отриману за допомогою сервісу ЄДЕБО інформацію про серію та номер виданих документів про освіту можна використати для перевірки виданих документів у Реєстрі документів про освіту.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info