Нові мобільні укриття з’явилися у Чорнобаївці, Станіславі та Білозерці

0
176

26 жовтня у Чорнобаївці, Станіславі та Білозерці благодійники встановили бетонні укриття. Мобільні конструкції доставили представники Товариства Червоного Хреста України.
Про це у Telegram повідомив Український Червоний Хрест.


Укриття з міцного бетону змонтували біля амбулаторій та місць скупчення людей. Окрім того, на наступному тижні два мобільні укриття привезуть до Дар’ївської громади.
Проєкт реалізовує Український Червоний Хрест за підтримки Швейцарського Червоного Хреста. У цьому році організація планує встановити ще 13 мобільних укриттів у Херсонській області.
У липні 2023 року завдяки Товариству Червоного Хреста України у співпраці з Міністерством реінтеграції 10 укриттів з’явились у Херсонському та Бериславському районах. Площа однієї залізобетонної конструкції – 10 квадратних метрів. Всередині можуть знаходитись 10-15 людей.

  •  Мешканцям Кізомиса та Берегового Білозерської громади привезли матраци. Допомогу доставила благодійна організація GEM (Global Empowerment Mission).
  • До Станіславської громади привезли питну воду, продуктові та гігієнічні набори, медикаменти, теплі речі й обігрівачі. Також у громаду доставили питну воду, очисні фільтрі, будівельні матеріали, човни, палатки. Допомогу надав обласний гуманітарний штаб.
  • Жителям Білозерської громади пропонують взяти участь в електронній консультації щодо створення безбар’єрного простору. Пропозиції та зауваження щодо створення безбар’єрного простору можна надсилати до 5 листопада 2023 року на електронну пошту gkhvabilozerka@ukr.net. Відповідальна особа – Тетяна Вікторівна Самойлова.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь