2.4 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Нова книга завжди в радість

“НОВА КНИГА ЗАВЖДИ В РАДІСТЬ!!!” в Білозерській селищній бібліотеці, особливо, з добрих рук завідувачки закладу Іваницької Тетяни Миколаївни.
Користуючись нагодою  працівники Кізомиської сільської  бібліотеки (Гороховська Вікторія та Заіченко Людмила), виносять щиру подяку за довгострокову співпрацю та “літературну” допомогу у задоволенні читацьких інтересів наших користувачів.
Фонд Білозерської селищної бібліотеки змістовно наповнений розділами на різні смаки та вподобання, а головне, новою літературою сучасних авторів різних жанрів. А це найголовніше, що сьогодні хоче бачити на полицях бібліотеки “наш” читач.
Натхнена від змістовної робочої зустрічі, вражена рівнем поповнення фонду вашої бібліотеки ,Тетяна Миколаївно, бажаю Вам радості від тієї справи, яку Ви робите з такою любов’ю для своїх користувачів!

Там фонд дуже сучасний завдяки Тетяні Миколаївні, секрет поповнення вона не розкриває, не хоче привертати до себе уваги… З неофіційних джерел знаю, все це за власні кошти з любов’ю до своєї справи. Вона ділиться книгами у тимчасове користування з усіма бібліотеками району , на рівні районної бібліотеки. 

Автор: Завідувачка КЗ “Кізомиська сільська бібліотека” Вікторія Гороховська

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info