28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Номінуйте свого улюбленого вчителя на премію Global Teacher Prize Ukraine 2018!

 Білозерка.info

Ви знаєте вчителя, чиї уроки надихають і його вихованці спраглі до знань? Вчителя, який віддано працює у прифронтовій зоні або зміг розпочати нове життя далеко від війни? Вчителя, котрий впроваджує інклюзивну освіту?

Він вартий того, аби про його унікальні ідеї дізналась вся Україна, а важлива праця була винагороджена!

Global Teacher Prize Ukraine — це премія для вчителів-новаторів, яка покликана не тільки популяризувати сучасні підходи в освіті, а й підняти престиж професії викладача. Це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

#фондВідродження протягом багатьох років сприяє якісним змінам в освіті: ми за розмаїття освітніх інституцій, інноваційні форми та методи навчання, сучасний менеджмент в галузі. Відтак підтримуємо проекти, спрямовані на реформи.

Українська премія створена за аналогією з Global Teacher Prize — «Нобелівською премією» для вчителів, започаткованою арабським мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Нагорода вручається за видатний внесок у професію вчителя та становить 1 мільйон доларів.

Переможець української національної премії отримає:
• звання найкращого вчителя України;
• грошову винагороду — 250 тисяч гривень;
• поїздку в Дубай на GLOBAL EDUCATION & SKILLS FORUM 2018;
• рік безкоштовного навчання від громадської організації «Освіторія».

Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України: «Я закликаю всіх учителів, використати шанс на перемогу та визнання. Ваші історії успіху можуть показати українцям, як ви змінюєте життя їхніх дітей, а колег надихнути на нові підходи. Новій українській школі потрібні педагоги, які підготують учнів до викликів майбутнього. До того ж, участь у премії робить українських вчителів частиною міжнародної спільноти освітян, а значить дає можливість обмінюватися кращим досвідом та професійно зростати».

Розкажіть історію найкращого вчителя на сайтіwww.globalteacherprize.org.ua і про нього дізнається вся Україна!

Прийом заявок триває до 15 липня 2018.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info