Німеччина допоможе Херсонщині відновити інтернет-інфраструктуру

0
150

Німеччина виділила для України грант на суму 700 тисяч євро. Ці кошти призначені на відновлення інтернет-інфраструктури на деокупованих територіях. Проєкт реалізуватиметься в рамках програми ReACT4UA/EU4Business.
Про це повідомив очільник Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров.
70 телеком-компаніям виділять до 10 тисяч євро на відновлення інтернету в Херсонській, Київській, Сумській, Харківській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській та Луганській областях.
Грант можна отримати на орендну плату, обладнання та матеріали, оплату рахунків за електрику, виплати, необхідні для утримання мереж, а також  зарплати співробітникам.
Дедлайн подачі заявки – 30 листопада. Дізнатися більше про програму та її умови можна за посиланням. 

  • ВПО можуть купити житло за програмою пільгового іпотечного кредитування єОселя. Скористатись цією послугою переселенці можуть з 1 серпня 2023 року. Станом на 23 жовтня пільговий кредит на житло оформили 19 сімей ВПО.
  • Мешканці Херсонщини, чиї домівки постраждали від обстрілів або підтоплення, можуть отримати сертифікати на суму 10 тисяч гривень на придбання будматеріалів або побутової техніки. Проєкт реалізує Херсонська ОВА разом із альянсом громадського здоров’я. У першу чергу сертифікати видаватимуть соціально вразливим категоріям населення – пенсіонерам, особам з інвалідністю та багатодітним родинам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь