Незахищені категорії населення Станіславської громади отримують матеріальну допомогу

0
391

У Станіславській СТГ діє програма соціального захисту населення, в рамках якої категорійні верстви населення отримують матеріальну підтримку.
Про це повідомили на Facebook-сторінці Станіславської територіальної громади.
У 2023 році 46 особам, які отримали поранення внаслідок обстрілів, виплатили 192 тисячі гривень. 62 тисячі гривень отримали 56 осіб соціально незахищених категорій, які потребують лікування. 18 людям, які втратили членів родин через ворожі атаки, надали одноразову фінансову допомогу на загальну суму 180 тисяч гривень.
Допомогу на поховання соціально-незахищених громадян працездатного віку, що на момент смерті не перебували на обліку в центрі зайнятості, не були пенсіонерами, отримали 8 осіб у розмірі 8 тисяч гривень.
Виплати ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС (І-ІІ категорія) до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля (по 5 тисяч гривень) надали 5 особам. 5 430 гривень виплатили 3 особам як одноразову допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення повноліття.
Окрім цього, 7 членів сімей загиблих військових ЗСУ отримали виплати на загальну суму 70 тисяч гривень.
Мешканці Станіславської громади, яким потрібна невідкладна підтримка, можуть звернутись за нею за телефоном +380951218674.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь