37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

Незабутній день захисту дітей в Новотягинці

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали  достойними громадянами своєї країни.

 І таке свято  відбулося  на території Новотягинської школи та БК для дітей пришкільного табору та всіх охочих, хто приєднався до заходу.

Зі словами привітань та гарними подарунками від Токарівської сільської ради завітала фахівець із соціальної роботи БРУСССДМ Смоленська Оксана Миколаївна. Тепер Новотягинська школа поповнилася настільними іграми, м’ячами, тенісними ракетками та скакалками. 

Родзинкою програми став командний квест “Фотопазли”, організаторами якого були працівники Новотягинського БК. Кожна із п’яти команд повинна була знайти по 8 пазлів, які були заховані на прилеглій території клубу, щоб скласти цілісне фото. Найспритніші команди були нагороджені  дипломами за I,  II та  III місце. 

Далі була літературна гра “Що? Де? Коли?”  від сільського бібліотекаря Л.Ю. Вовк. І поки команда знавців змагалася, хто ж найрозумніший, менші дітки з задоволенням проявили свою творчість в конкурсі “Мій малюнок на асфальті”. Кращі художники отримали призи від організатора цього конкурсу  Ж.Б. Комарніцької. 

Довбиш О.О. провела майстер-клас по виготовленню квітів із серветок. Кожен учасник створив гарну квітку, яку потім поніс у подарунок мамі. Найкращим майстрам вручили призи  – канцелярські прилади.

Також діти переглянули презентацію про права дитини на проекторі, нещодавно придбаним сільською радою.

На святі діти отримали незабутні хвилини гарного настрою. Свято пройшло весело і принесло задоволення всім малюкам.

Леся Вовк

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info