15 C
Kherson
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Останні новини

Неповнолітні хлопці з с. Велетенське знайдені

П’ять діб двоє 13-річних хлопців з Білозерського району мандрували різними населеними пунктами Херсонської та Миколаївської областей. Вони пішли з місця навчання 30 січня, не попередивши батьків. Дітей знайшли сьогодні вночі у Вінницькій області
Як повідомила начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Тетяна Пшонь, неповнолітніх розшукували на території двох областей: Херсонської та Миколаївської. Поліцейські опитували водіїв рейсових автобусів, таксі, працівників вокзалів та автостанцій.
Неповнолітніх вдалося розшукати завдяки небайдужості жінки, яка їхала в поїзді, що прямував у місто Вінниця. Жінка звернула увагу на двох хлопчиків, які були в вагоні без супроводу дорослих. Вона з ними поспілкувалася і діти сказали, що вони з Білозерського району і їдуть вгості до бабусі. Коли жінка зійшла на своїй станції, то зателефонувала у поліцію і повідомила про дітей, які, ймовірно, втекли з дому.
На вокзалі у місті Вінниця неповнолітніх зустріли патрульні поліцейські та упевнилися, що саме їх розшукує херсонська поліція. Дітей доставили у відділ поліції.
З хлопцями все гаразд. Вони пояснили, що мандрували різними селами Херсонської та Миколаївської областей, а потім вирішили поїхати до бабусі одного з них у Вінницьку область.
Того ж дня за одним хлопчиком приїхала бабуся. Інший хлопець буде поміщений у центр соціально-психологічної реабілітації дітей, поки за ним не приїдуть батьки.


Джерело: Відділ комунікації поліції Херсонської області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info