11.2 C
Kherson
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Останні новини

Нелегальна АЗС працює в с.Широка Балка

 Білозерка.info

Голова Станіславської ОТГ (Білозерський район) Володимир Желуденко  повідомив у Фейсбук про нелегальну АЗС, яку «не помічають» поліція,  фіскали та СБУ.

Увага! Атракціон небачених щедрот! В селі Широка Балка працює “підпільна” АЗС. Враховуючи, що податків вони не платять і про це знають і нац поліція, і ДФС жителі села вважають, що фінансовий стан цих служб вже покращівся. Тому вчора нац поліція проїхала мимо АЗС і поїхала перевіряти сільську раду. Але все ж ми гостинно запрошуємо інші контролюючі та правоохоронні державні органи (ДАБІ, Держпраці, Держпродспоживслужба, ДСНС, Держземагенство, та ін.) на територію АЗС для покращення фінансового стану державних установ. Офіційне запрошення надішлемо. 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info