38.7 C
Kherson
Понеділок, 15 Липня, 2024

Останні новини

Нелегальна перевірка пільговиків в маршрутці Херсон – Білозерка

До нашої редакції звернувся один з постійних пасажирів автобусів Білозерського напрямки, пише khersondaily.com. Сьогодні ввечері він став свідком перевірки пасажирів пільгових категорій громадян, зокрема пенсіонерів.

Перед відправленням маршрутки Херсон – Білозерка і після звичайної перевірки квитків контролером автостанції в транспорт зайшов ще один чоловік і, не представившись, сказав, щоб пільговики пред’явили свої квитки. Переконавшись, що всі вони куплені за пільговою вартістю, людина почала вимагати з пенсіонерів якусь довідку з сільради або сільради, що засвідчує приналежність даних громадян до пільгової категорії.  Ні у кого з громадян необхідної папери не виявилося, до того ж, люди навіть не знали про неї. У відповідь на обурення невідомий контролер оголосив, що соціальний автобус з даного напрямку скасували і тепер або потрібно брати довідку, або платити по повній. Суперечки закінчилися тим, що пенсіонери слухняно доплатили чоловікові по 10 гривень. При цьому ніхто з них не додумався навіть вимагати посвідчення перевіряючого.

Як же сталося, що в касі людям все-таки продали квитки за пільговою ціною? За відповіддю ми звернулися до довідкової служби автостанції, з огляду на пізній час і відсутність адміністрації на роботі. Там нам відповіли, що АС-2 працює в поточному режимі, про скасування соціального автобуса вони нічого не знають, пільгові квитки продають, як і раніше і взагалі, випадок з перевіркою їх здивував.

На наше запитання, як вони не можуть знати, що відбувається в їх відомстві, співробітники довідкової поспішили перенаправити нас безпосередньо до перевізника. Ми обов’язково зв’яжемося з ним найближчим часом і повідомимо про результати переговорів.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info