28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Неймовірне повернення Бригантини”

Матч сезону без перебільшення відбувся минулої неділі у Дніпровському, де лідери Білозерського футболу змагалися між собою, повідомляє Андрій Пилипченко на Фейсбук сторінці “Херсонського Футболу”.

Події які відбувалися на полі нагадували справжній “футбольний блокбастер” для вболівальників. Уже в середині першого тайму господарі вели з перевагою у два м’ячі, але на перерву команди пішли за рівного рахунку. Другий тайм пройшов повністю за домінуванням “Гроно”, що і вилилося як наслідок у забитий гол у самому кінці поєдинку. Здавалося для станіславців – це вже фіаско та кутовий удар на 90+2 хвилині і фінальний свисток одного з найкращих арбітрів області Заура Курбанова фіксує бойові – 3:3.

Отож, інтрига за чемпіонство залишається живою. Скористалося втратою очок лідерами “Динамо” котре без проблем переграло 3:1 “Понятівку”. Нарешті першу перемогу за вісім матчів здобула “Іскра” в не менш драматичному матчі ніж у дуелі претендентів на чемпіонство, білозерчани здолали міцного середняка першості велетенське “Дніпро” з рахунком 3:2. Надеждівська “Мрія”5:1 була сильнішою за токарівців, а “Темп” 3:1 на виїзді розібрався з “Кометою”.

З невідомих причин до Правдиного не з’явилася на гру широкобалківська “Атлантика”, тому згідно регламенту БФЛ “Цареводару” зараховано технічну перемогу 3:0.

 Білозерка.info

У наступному турі, 02 серпня зійдуться: “Бригантина” – “Комета”, “Понятівка” – “Гроно”, “Дніпро В” – “Динамо”, “Атлантика” – “Іскра”, “Дніпро Т” – “Цареводар”, “Темп” – “Мрія”.
АНДРІЙ ПИЛИПЧЕНКО, секретар БФЛ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info