13 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Не старіють душею футбольні ветерани

У першу неділю грудня в Станіславі, за підтримки місцевого футбольного мецената Василя Івановича Ференца, відбувся ветеранський міні-футбольний турнір 35+.

Три команди місцевої громади позмагались на штучному спортмайданчику. Переможцями футбольного дійства стали господарі, другу сходинку вибороли широчани, третє місце дісталося поціновувачам футболу з Олександрівки.

Особливо яскраво на фоні інших гравців виглядали Михайло Семенчук та Анатолій Паращак, футбольне серце яких ніколи не старіє. Після завершення турніру всі учасники були нагородженні грошовими призами від організаторів змагань та скуштували традиційну станіславську юшку.

Андрій ПИЛИПЧЕНКО, секретар БФЛ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info